1000 гривень за повний курс вакцинації – звернення Президента

Так, президент дійсно анонсував виділення коштів для тих, хто отримав дві дози вакцини.

Про це стало з відеозвернення Президента Володимира Зеленського 15 листопада. Він повідомив, що рівень госпіталізації в Україні знизився на 13%. Також, вперше за 3 місяці кількість людей, що одужали перевищує кількість госпіталізованих.

Все це результат роботи наших медиків та наших громадян, які спільно зробили на минулому тижні понад 1 мільйон 600 тисяч щеплень від ковіду. Одним словом – молодці. Двома словами – так тримати.

Володимир Зеленський

Він закликав не зупинятися та вакцинуватися ще активніше на цьому тижні. Щодо винагороди за вакцинацію, то президент повідомив, що така компенсація – це один зі способів підтримати бізнес та сфери, що постраждали від пандемії найбільше: креативна, спортивна, транспортна тощо.

Почнуть виплати через додаток «Дія» з 19 грудня, як раз на свято Святого Миколая. До кінця 2021 року та на початку 2022 року на цю програму буде виділено по 3 млрд гривень.

Також, у своєму виступі президент повідомив про те, що держава «підготувала атомну енергетику» та про те, що за останній тиждень було додатково запущено два блоки – на Запорізькій та Рівненській АЕС.

Ще один блок мають запустити на Запорізькій АЕС до кінця листопада.

Відключення світла має лякати тих, у кого відключено логіку та критичне мислення.

Володимир Зеленський також повідомив, що Україна працює над проблемою нестачі вугілля. Він пообіцяв, що нестачі не буде, адже до України невдовзі мають прибути 7 кораблів з вугіллям.

Інші новини
У Кременчуці підіймають вартість проїзду