2022 рік. Очікування

Ось і настав рік нових сподівань, нових очікувань, нових можливостей, цілей та мрій….
Якщо мислити більш глобально, то в наступному році ми сподіваємося здолати пандемію covid-19 і повернутися до звичного нам «допандемійного» життя. Зняти, нарешті, маски і дихати на повні груди. Можливо, це вдасться завдяки новій ефективній безпечній вакцині, яка буде винайдена саме у 2022-му.

Ми хочемо завершення війни шляхом мирного врегулювання конфлікту з державою-агресором і назавжди забути про постріли на Донбасі, скупчення військової техніки на кордоні. Більш сміливе бажання – повернути Україні Крим. Здобути членство в Євросоюзі і НАТО.

Наші бажання – політична й економічна стабільність. Привабливий інвестиційний клімат. Провадження прогресивних реформ, підтримка нових програм в рамках міжнародної співпраці. Розвиток космосу, науки та технологій. Відкриття нових підприємств, збільшення кількості робочих місць. Підтримка вітчизняних товаровиробників. Збільшення ВВП, а, відтак, зростання добробуту не окремих людей, а всіх верств населення. Зростання зарплат і пенсій. Підтримка незахищених верств населення. Зменшення ціни на газ, перехід на альтернативні джерела енергії. Розбудова соціальної інфраструктури. Підвищення екологічної свідомості та зміцнення громадянської позиції. Збереження культурних надбань і національних традицій.

Зміни починаються з кожного з нас. Тому, сподіваємося, що в новому році всі ми станемо трішки добрішими, людянішими, чуйнішими, доброзичливішими, відповідальнішими.

Тож нехай здійсняться всі наші мрії і бажання, надії і сподівання!

Ростислав Протас, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» Полтавського ОЦЕВУМ