5-1 та 0-1: полтавські клуби здобули дві перемоги

21 листопада відбулося одразу 2 матчі за участю полтавських клубів. «Ворскла» приймала гостей із Маріуполя, а «СК Полтава» в рамках другої ліги України з футболу, приїздила в гості до іншої команди з Маріуполя – «Яруд».

Матч «СК Полтава» розпочався о 13:00 на стадіоні НТБ Маріуполь. Гра була багатою на події, зокрема у грі був не забитий пенальті (М. Горжуй, 88) та два вилучення (Бібік, 69, Авдєєв, 87). Та попри це, на 90+1 хвилині переможний гол за «СК Полтава» забив Дмитро Щербак. Підсумковий рахунок: 0-1 на користь полтавців.

Наступною за часом, була гра полтавської «Ворскли», яка на домашньому стадіоні приймала «Маріуполь». Гра розпочалася о 17:00 за місцевим часом і вже на 16-й хвилині. Перший гол полтавців забив Олів’є Тілль, який подвоїв перевагу «Ворскли» вже на 22 хвилині.

Маріупольцям вдалося наздогнати, забивши на 61-й хвилині (Д. Топалов), але ненадовго, адже вже на 65-й хвилині голом відзначився Іва Пешич. Рахунок став 3-1 на користь полтавців. «Ворскла» не зупинилася та встигла забити ще два – на 79-й та 82-й хвилині (Й. Тамм та Р. Степанюк).

Також, на початку другого тайму гравець миколаївської команди отримав червону картку на 60-й хвилині (М. Петерман). Це також допомогло «Ворсклі» отримати впевнену перемогу та, разом з ФК «Дніпро-1», посісти 3 місце у турнірній таблиці.