Чому мене навчив 2021?

2021 рік був складним для кожного з нас, але натомість він запам’ятався великою кількістю подій, які вплинули на різні аспекти нашого життя. Безумовно, ці події були, як позитивні, так і негативні. Тому зараз хочу поновити в пам’яті найбільш обговорювані новини 2021 року та підбити підсумки.

Ось деякі суспільно-політичні події минаючого року: коронавірус продовжує існувати, розпочалася масова вакцинація населення, держава святкувала 30-річчя Незалежності України, численні нововведення і закони, українська мова стала обов’язковою, військова зобов’язаність для жінок… Зрештою, в особистому житті також відбулися значні зміни: ставлення до людей, погляди, оточення, відбулась тотальна переоцінка цінностей та ідеалів. З’явились нові цілі, задачі, принципи.

Новий рік – новий етап. Отже повертаючись до теми, чому ж я навчилась на даному етапі , хочу зауважити, що цьогоріч я вже більш свідомо сприймала навколишні події, тому зрозуміла найголовніше – неважливо далеко чи близько знаходяться рідні тобі люди. Відстані рахуються не в метрах чи кілометрах, а в тій підтримці, в тому ресурсі, який можна передавати не дивлячись на умовні дистанції, які вас розділяють. Дивлячись на світ через призму, хоч і не великого, але власного досвіду,також, можу сказати, що важливим залишається очевидний фактор: радіти і насолоджуватися моментом. Ніхто не знає, як обернеться життя завтра, яка доля буде у твоєї країни, у тебе, твоєї рибки, собачки чи котика. Важливо шукати щастя у повсякденні.
Отже, безперечно, кожен із нас навчився чомусь важливому за ці 365 днів. Хтось почав займатися медитацією, навчатися фінансовій грамотності, занурився у психологію і тому подібне. Однозначно, всі ми за цей рік також здійснювали помилки, але якби не вони,ми б не мали змоги робити висновки. Тому хай ваші особисті підсумки 2021 року будуть більше наповнені позитивом. А наступний рік принесе незабутні враження, емоції і людей!

Анна Зарудська, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» Полтавського ОЦЕВУМ