Чому навчитися сьогодні щоб вижити завтра?

Чому потрібно навчитися сьогодні, щоб вижити завтра? Чи задумувались ви колись над цим?

Зараз розвиваються технології і навіть інколи суспільство не може їх “наздогнати”. Завжди можуть виникнути ще якісь глобальні проблеми, де можуть закрити на карантин. Що тоді робити? Мені здається, що, так би мовити “виживуть” (в значенні пристосуються) тільки ті люди, які не відстають від технологій. Тільки ті, які в цьому розуміються, зможуть вчитися, та в майбутньому ще далі розвивати технології. І якщо все це дійде до такого рівня, що дітей будуть вчити роботи, як діяти тим, хто не тямить в технологіях? Питання поки що риторичне.

Тому, по-перше, потрібно не відставати від сучасного плину життя і постійно розвиватися.
По-друге, потрібно бути готовими до карантину або ще якихось заходів, де варто вимушено навчатись удома.

Можливо, це непомітно, але ми ВЖЕ навчаємося з роботами. Телефон для онлайн-класу, ноутбук для занять по інформатиці, камера з навушниками для конференцій-зустрічей. Звичайно, поняття “роботи” можна розтлумачити по-різному, але, як мені здається, будь-яка техніка і є роботом. Алгоритми, такі ж самі, є і команди, а також вони мають, так би мовити, “штучний інтелект”.

Тому, все, чому потрібно навчитися, щоб вижити завтра, це не відставати від технологій, які у свою чергу ніколи не стоять на місці!

Олексій Гордієнко, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» Полтавського ОЦЕВУМ