Чому важливо знати уроки історії?

«Знати уроки історії взагалі не потрібно хіба за виключенням відмінників, яким потрібна лише гарна оцінка», – скажете ви. Насправді все зовсім не так. Що ви уявляєте коли, вам кажуть історія? Можливо, це шкільний предмет, Instagram чи цікава подія на вихідних?

Історія – це не тільки Богдан Хмельницький, Ярослав Мудрий та інші люди, які зробили щось декілька століть тому. Насправді історією є ти. Ти сам створюєш свою історію, але щоб правильно скласти свою історію потрібно знати минуле. Найкращий спосіб зробити це за допомогою уроків історії.

Не знаю, як у вас але моя вчителька шкільна історії завжди розповідає дуже цікаву інформацію та проводить уроки, з унікальними свідченнями періодів Голодомору, Другої Світової війни, Майдану. Прикро лише, що майже всі мої однокласники не розуміють навіщо нам потрібен цей урок. Також для мене історія зазвичай виходить за межі шкільної програми, а особливо цікаво це вчити її по відео на YouTube.

Історія – це один із найголовніших предметів у школі та один із найцікавіших, бо для кожного цікава своя країна та свій період часу. Це не обов’язково має бути процес розвитку України в середньовіччі, а, приміром, Єгипет в Античності, холодна війна, історія Європи, як було винайдено ядерна зброя, династії Англії, війни в Африці, війна за незалежність у США та багато іншого. Окрім цього історія все одно залишається одним із найзагадковіших предметів.

На щастя, можна лише гадати, що було б якби люди раніше не зберегли нічого, якби перестали записувати події та якби не пам’ятали про те, що трапилося. Тому фраза «Без минулого немає майбутнього» стала не лише крилатою, в ній є сенс, який ми створюємо вже сьогодні для майбутніх поколінь. І творимо завдяки тому, що навчаємось, розвиваємось і робимо свій, можливо, невеликий, але невід’ємний і важливий внесок у ланцюжок розвитку різних сфер нашої держави.

Примаченко Анастасія, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» Полтавського ОЦЕВУМ