Депутат Сергій Іващенко: «Дозвіл на забудову Прирічкового — результат ігор депутатів-романтиків із шулерами»

Депутат Полтавської міської ради фракції партії «Слуга народу» назвав провладну більшість шулерами та застеріг від намагань грати з ними у політичні домовленості.

«Ну, і як вам народовладдя, демократія, свято місцевого самоврядування, принциповість? Не хотів про це говорити, але… голосування за забудову Прирічкового — це наслідки гри окремих романтиків із шулерами. Ще менше хотілося говорити “а ми ж попереджали”», — так прокоментував голосування за погодження детального плану територій Прирічкового парку депутат Сергій Іващенко. 

На думку опозиційного депутата, результативне голосування за ДПТ — це не тільки 22 голоси, віддані за це рішення, але й ті депутати, що самою лише присутністю легітимізували саму сесію та розв’язали руки для традиційних маніпуляцій із порядком ведення Олександра Мамая. 

Сергій Іващенко переконаний, що це останні дні при владі Мамая і нинішнього формату більшості. Про це він заявив в ексклюзивному коментарі «Полтавській Думці»: 

«Це агонія. І Мамая і цієї більшості. Якщо депутати не оговтаються, то люди самі винесуть цю зграю. І ніякі маніпуляції, договорняки їх не врятують. Прийшов час політикам брати відповідальність за вчинки та не доводити ситуацію до кипіння».

Інші новини
В Івашках горіла баня (ЗАПРОПОНОВАНА НОВИНА)