Фронтова сцена ТРЦ «Київ»

З 9 квітня минулого року в Торгово-розважальному центрі “Київ” у Полтаві працює мистецький простір – “АртСіті”. Створила його зі своєю командою начальник відділу маркетингу та реклами ТРЦ Надія Коновалова, Заслужений працівник культури України. Мети було дві: щоб артисти, художники, співаки, поети, фотографи, різноманітні творчі колективи продовжили займатися тим, чим вони професійно займалися і до війни, тобто, творчістю, а також збирати кошти для потреб наших захисників на фронті.

– Наш ТРЦ – не тільки про торгівлю, а й про дозвілля,- каже Надія Яківна. – «АртСіті» – це наша фронтова сцена. З квітня минулого по січень ц.р. включно ми провели понад 400 різноманітних культурно-мистецьких заходів. Залучаємо й товаровиробників як спонсорів. Часто проводимо майстер-класи для дітей. Вхід в «АртСіті» – будь-яка купюра як благодійний внесок на Перемогу. 

Одно слово, у ТРЦ «Київ» розуміють, наскільки зараз людям потрібні позитивні емоції і як ці емоції конвертувати у конкретну допомогу нашим доблесним воякам.

Наприклад, полтавські художники не один раз продавали свої картини і 30-50% коштів спрямовували на українську армію. Нещодавно на фронтовій сцені відбулося дійство під назвою “Митець і муза”. Головною дійовою особою був Олег Мінгальов – відомий полтавський художник, поет, кінорежисер. Тут була і виставка його картин, і майстер-клас, коли на картонному сувої Олег Володимирович створював галерею жіночих образів. Глядачів привабили й виступи дівчат-джамперів, гурту «Талісман», кавер-команди «YCESCAPE», танцювальний батл на звання «Муза митця». 

Загалом мистецький простір «АртСіті» з квітня минулого по січень цього року назбирав більше 647 тисяч гривень, які передали на потреби ЗСУ. Серед тих, хто своїм талантом зібрав найбільше донатів, – полтавська команда «Ліги сміху» під назвою «СМТ» – 20 тисяч гривень. Під час концерту полтавця Артема Лоїка, українського реп-виконавця, фіналіста шоу «Україна має талант» 2011 року, теж не було де яблуку впасти. Тоді теж у скринці для благодійних внесків нарахували 20 тисяч гривень. 

Але 28 січня ц.р. рекорд побив Михайло Жонін, український актор театру, кіно та дубляжу, відомий за роллю дивакуватого поліцейського Гнєзділова в серіалі «Пес». Харизматичний капітан проводив благодійний ярмарок та фотосесію й зібрав понад 36 тисяч гривень!

14 лютого, у День закоханих, ТРЦ «Київ» виповнюється 14 років. З цієї нагоди підприємство від себе вирішило подарувати одному з бойових підрозділів ЗСУ «кругленьку» суму – 100 тисяч гривень. Тож незабаром дізнаємося, кому пощастило.

А взагалі всі вихідні в ТРЦ «Київ» – активні! Хочете позитивних емоцій – приходьте! 

Людмила Стельмах (Кучеренко)