Громадські обговорення «без громадськості і без обговорення» (Запропонована новина)

15 листопада відбулася так звана “презентація та громадські обговорення” Генерального плану села Розсошенці Щербанівської ТГ без громадськості і без обговорення.Так коротко можна описати те, що вчора намагалися провести у Районному будинку культури села Щербані.

Проведення громадського обговорення проекту Генерального плану села Розсошенці не у Розсошенцях, а в Щербанях, та ще й посеред робочого дня свідчило про те, що саме таким і був задум керівників виконкому, що  запланували його, як кажуть, “для галочки”.

Зважаючи на це, на захід змогли прийти зо два десятки людей. Із більше десяти депутатів, які представляють Розсошенці, у залі було лише троє.  

Здивували також і спеціалісти, які розробляли проект Генерального плану та презентували його присутнім. На більшість важливих питань депутатів щодо розміщення тих чи інших об’єктів вони або не могли, або, можливо, не хотіли надавати чіткі відповіді.

Зважаючи на це, депутати Щербанівської сільради, а згодом і всі присутні просто залишили залу.  
Разом з депутатами будемо вимагати у керівників виконкому організувати та провести повторну презентацію та громадські обговорення проекту Генерального плану Розсошенців, але вже у селі Розсошенці та у вихідний день.

Автор: Володимир Пасічко

Інші новини
Правоохоронці розслідуватимуть причину смерті 20-річної дівчини, яка померла в СІЗО