Мамая не зняли, але старост таки мають прибрати — підсумки позачергової сесії

Сьогодні, 22 грудня відбулася позачергова сесія Полтавської міської ради.

Першим і головним питанням було питання про дострокове припинення повноважень міського голови Мамая О. Ф.

Попри те, що майже усі депутати проголосували «за» висловлення недовіри меру (23 голоси із 28 необхідних), Олександр Мамай таки залишиться на посаді. Загалом, порядок денний містив 4 питання:

  1. Про дострокове припинення повноважень міського голови Мамая О. Ф.
  2. Про внесення змін до Регламенту Полтавської міської ради восьмого скликання
  3. Про внесення змін до рішення третьої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання від 19 березня 2021 року «Про утворення виконавчого комітету Полтавської міської ради»
  4. Про звернення депутатів Полтавської міської ради до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Проєкту Закону №2549 від 06.12.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за колабораціонізм)».

Сесія почалася з виступів громади та депутатів. Після виступів Андрія Карпова, Вадима Ямщикова, Сергія Іващенка, Юліана Матвійчука та Юрія Бражника з трибуни, міський голова оголосив перерву на 15 хвилин для “організації роботи”.

Також, слово для виступу брали і ветерани АТО, які засуджували висловлювання міського голови та закликали депутатів до консолідованої роботи.

Депутати також підтримали внесення змін до міськвиконкому. Рішення передбачає виключення десяти старост зі складу виконкому. Водночас відтепер до складу виконкому додали Тараса Лелюха з ГО «Рух ветеранів Полтавщини» та голову молодіжної ради Миколу Бутка.

Останнім рішенням на позачерговій сесії було підтримання звернення до президента та Верховної ради щодо введення кримінальної відповідальності за колабораціонізм.

Інші новини
У Полтаві за 51 млн грн відремонтують корпус лікарні імені Скліфосовського