Мамай продовжує сесію після 6 добової перерви

Все заради одного питання — «Про надання земельних ділянок, передачу в користування та продовження права користування земельними ділянками», в проект рішення якого зашито два питання.

Одне з них стосується затвердження проекту землеустрою ділянки площею 1549 м² для розміщення та експлуатації будівель і аеропорту «Полтава», який є стратегічно важливим для Полтавської області, оскільки дозволить будівництво нової злітної смуги.

Інше питання стосується згоди на передачу в оренду ТОВ «Верія ЛТД», що належить Катерині Фелоненко ділянки, площею 1308 м² землі на вул. Раїси Кириченко строком на 5 років.

Це питання так і не прийняли 16 листопада через нестачу одного голосу. Попри присутність у сесійній залі опозиційних до міського голови депутатів, він так і не вмовив їх підтримати це рішення.

Зокрема, Юрій Бражник та Катерина Бабіч просили розділити «пакет» зі стратегічно важливого питання аеропорту та питання про надання цієї ділянки в оренду, оскільки Катерина Фелоненко є тещею міського голови.

У випадку, якщо Олександр Мамай не розділить цей пакет і депутати провалять голосування, це заморозить проект реконструкції Полтавського аеропорту, на реалізацію якого вже виділені кошти на наступний рік. З іншого боку – прийняття питання «пакетом» дозволить оточенню Мамая на 5 років отримати ділянку в центрі міста.

Друге пленарне засідання дев’ятої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання пройде 23 листопада о 10:00.

Інші новини
В Івашках горіла баня (ЗАПРОПОНОВАНА НОВИНА)