Новорічний Fashion Wednesday у Полтаві

У Полтавському художньому музеї (Галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка відбувся новорічний показ мод, присвячений 15-річному ювілею зразкового художнього колективу гуртка «Театр мод «Сиулет» Полатвського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді.

Тетяна Теремецька, керівниця колективу розповіла про подію: «Ми вийшли за межі нашого позашкільного закладу, і зараз ми знаходимось в гарному місці, в якому є подіум, що є великою рідкістю в концертних залах. Під час заходу все зроблено так, щоб діти проявили себе повністю».

Під час показу було презентовано шість колекцій («Зоряні силуети», «Окрилені надією», «Стильні дівчата», «Сплюшки», «Перший одяг», «Сукня на Новий рік»), з яких три дефіле, під час яких діти демонстрували власні вироби. Пані Тетяна запевнила: «Основною метою заходу є показ здобутків дівчат за увесь час навчання в театрі мод. Дуже потрібним є той факт, що батьки побачать результат роботи своїх дітей».

В театрі мод дівчата опановують і мистецтво рукоділля, і займаються хореографією. Тому і керівники, і діти хвилювались, щоб показ нового формату пройшов на вищому рівні.

«Найскладніще було ходити у підборах по слизькій підлозі та плюс до цього хвилювання»,- розповіла вихованка колективу Дарина Микитенко.

Багато дівчат-випускниць, які вже працюють у fashion-індустрії, теж завітали на захід, щоб підтримати майбутніх колег і поспілкуватися з наставниками.

На легкій святковій ноті показ завершився розвагами з аніматорами.

Автор Анастасія Шикота, фото Марія Сорочинська