Поліція в Полтаві розповіла про свою діяльність

У Головному управлінні Національної поліції в Полтавської області за участі представників влади та громад області, превентивної діяльності, кадрового забезпечення та ювенальної поліції, громадських організацій відбувся круглий стіл з питання впровадження правових класів та поширення позитивного досвіду їх створення та функціонування на території громад Полтавської області.

Метою круглого столу було налагодження тісної комунікації, забезпечення належного рівнябезпеки в громаді, рівня взаємовідносин поліції і громади.

Речник полтавської поліції Юрій Сулаєв зазначив, що метою Головного управління національної поліції є залучення молоді, яка мріє працювати в правоохоронних органах, ознайомлення зі специфікою роботи структурних підрозділів, подальший вступ у вищі заклади освіти системи МВС. Створення правових класів у громадах Полтавщини є не тільки елементом виховання підростаючого покоління, це інформування дітей про зміни в законодавстві, своєчасна підтримка ровесників, розуміння, як, приміром, юридично правильно скласти документ і не схибити. Наразі правові класи створені в Зінькові. Важливо, аби класи працювали у якомога більшій кількості громад області. важливо винайти механізм створення положення, щоб класи відкривалися, супроводжувалися, аби вони мали подальше майбутнє. Правові класи – хороший старт для подальшої імплементації щодо створення класів в усіх громадах Полтавщини, – стверджує Юрій Сулаєв.

Депутат Полтавської обласної ради Олексій Матюшенко поділився власним досвідом створення та функціонування правового класу в Гадячі. Ініціатива була впроваджена у 2017 році, 101 учень знайшов у собі сили й бажання вступити у правовий клас, який був створений на базі Сарської опорної школи з урахуванням новітніх технологій та опануванням психології, криміналістики, різних видів спорту, знайомство з роботою спецпідрозділів.
Ірина Москаленко, начальниця ювенальної поліції Полтавщини зауважила, що важливим фактором є зацікавленість і долучення молоді до таких необхідних нині ініціатив як створення правових класів. Дітям дуже подобається формат правових рингів. Механізм створення класів має позитивний досвід.
Також під час засідання до слова долучалися небайдужі представники влади та батьківського комітету Полтави зі словами підтримки ініціативи.

Синягівська Ірина

Інші новини
У Полтаві знову «замінували» ТРЦ