Полтавка скаржиться на проблему аварійного балкона (ЗАПРОПОНОВАНА НОВИНА)

Жінка звернулася до редакції «Полтавської Думки» з проблемою. Людмилі Миколаївні 70 років і проживає вона у мікрорайоні Алмазний за адресою вулиця Юрія Кондратюка, 19.

Пані Людмила Миколаївна

Саме у цьому будинку на 14 поверсі знаходиться той самий аварійний балкон. Людмила Миколаївна проживає на 13 поверсі – як раз поверхом нижче. Через це жінку постійно заливає зверху, а через це в свою чергу, у неї у квартирі постійно завищена вологість та сирість. 

Та головна проблема в тому, що ніхто не реагує на цю ситуацію. За словами жінки, власниця квартири з аварійним балконом, вже не проживає там. Натомість в ній проживають студенти, які винаймають квартиру. 

«На спілкування не йде. Вона поблокувала мене усюди» 

Про аварійний балкон пані Людмила повідомляє у різні інстанції ще з 2007 року, але при цьому – ніякої реакції ні від власниці, ні від чиновників. Зверталася жінка й на одне з місць роботи її сусідки зверху, зокрема до Подільської районної ради, але за її словами «все залишилося обіцянками».

Жінка дорікає й на свій стан здоров’я, однією з причин, як вона вважає, може бути цей аварійний балкон:

«Мені 70 років і я дуже хворію. Мені постійно заливає, було 2 інсульти»

Через це жінка майже не виходить з квартири та змушена пересуватися за допомогою паличок. Людмила Миколаївна впевнена, що одна з головних причин цього – саме в аварійному балконі, тому просить допомоги та розв’язання цієї проблеми.

Інші новини
Коли в Полтаві буде комфортний та безпечний громадський транспорт?