Полтавщина отримала гуманітарну допомогу для наших лікарень та рятувальників від західних партнерів

11 тонн гуманітарної допомоги для Полтавщини надали німецькі партнери з організації «Nicht reden. Machen!». Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. 

Частину гуманітарної допомоги, зокрема ліжка, матраци, візки, засоби дезінфекції. спрямують на потреби медиків та рятувальників. Пожежникам передадуть захисні костюми, протипожежні інструменти, спеціальні прилади.

«Дякую БО «Світло надії» за надану гуманітарну допомогу – отримуємо функціональні ліжка, столики матраци, тумбочки. Весь обсяг розподілимо між лікувальними закладами. Зокрема ліжка будуть призначені для переселенців, військових і всіх мешканців, які потребуватимуть допомоги»

сказала координатор ДОЗ ПОВА по прийому гуманітарних вантажів Оксана Павлусенко.

Заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини Ярослав Любецький розповів, що до Полтавщини надійшло усе, що необхідно для виконання основних функцій – аварійно-рятувальне спорядження, обмундирування та взуття для пожежників.

За допомогу від німецьких партнерів також подякував й заступник виконавчого директора БО «Світло надії» Анатолій Павленко, який акцентував, що до Полтавщини постійно прибуває гуманітарна допомоги від партнів і друзів. Полтавщина вдячна за неї.