Полтавська прокуратура передала в НАБУ провадження щодо Олександра Мамая

Національне антикорупційне бюро розслідуватиме причетність міського голови Полтави до отримання хабаря у 5 тисяч доларів. Про це 17 червня повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

За процесуального керівництва Полтавської окружної прокуратури завершено досудове розслідування та передано до суду обвинувальний акт стосовно депутата та начальника управління Полтавської міської ради. Вони відповідатимуть за вимагання та одержання неправомірної вигоди та внесення до офіційного документа завідомо неправдивих відомостей, за попередньою змовою групою осіб (ч. 3 ст. 368 та ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

У рамках досудового розслідування вивчалося питання причетності до скоєння корупційного злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, високопосадовця Полтавської міської ради, який є суб’єктом кримінального правопорушення, підслідного Національному антикорупційному бюро України. У зв’язку із чим Полтавська окружна прокуратура виділила матеріали в окреме провадження та відповідно до ч. 2 ст. 216 КПК України направила за підслідністю до НАБУ.

Мова йде про депутата міськради від партії «За майбутнє» Євгена Диканя та начальника управління з питань містобудування та архітектури, головного архітектора міста Миколу Шевельова.

«Високопосадовець Полтавської міськради» — це Полтавський міський голова Олександр Мамай. Саме його ранг держслужбовця і є підслідністю НАБУ.