Помилки чиновників під час війни є відвертим шкідництвом!

Хочу пояснити простою мовою ситуацію довкола здачі в експлуатацію будинків ЖК «Європейський квартал».

Наше підприємство (КВП) є підрядником по цьому об’єкту. Основний обсяг робіт по 2 будинкам був завершений ще наприкінці минулого року. По третьому будинку – все на фінальній стадії. Ми вже займаємося упорядкуванням території, озелененням, розміщенням дитячих та спортивних майданчиків, розміткою паркомісць. Але… Власники майнових прав досі не можуть формалізувати своє право власності на квартири та розпочати фізичний ремонт через… саботаж чиновників управління містобудування та архітектури.

Вся справа в тому, що з січня 2022 року чиновники не продовжують договір оренди на земельну ділянку. Під різними, інколи надуманими причинами. Це призвело до того, що ці ж такі чиновники, посилаючись на формальності, відмовляють у присвоєнні будинку фізичної адреси. Відтак – не оформляються права власності. Це – якщо простою мовою.

Замкнене коло. Вдумайтесь. Люди інвестували свої кошти в квадратні метри. Забудовник дисципліновано звів будинок, заплатив орендну плату за землю, а чиновники не спромоглися виконати свої прямі, а головне виключно автоматичні функції – продовжити договір оренди та виділити фізичну адресу.

І все це – під час війни!!! Сюрреалізм якийсь!

Ми тут говоримо про те, що потрібно стимулювати розвиток будівництва, вводити житло в експлуатацію, підтримувати економічну діяльність, заспокоювати суспільство. Натомість, головний архітектор Шевельов, очевидно виконуючи політичні вказівки Мамая, зупиняє весь процес, створює суспільне напруження. Знаєте, колись такі дії під час війни називали саботажем та шкідництвом. І покарання було відповідне!