Редакція «Полтавської думки» перемогла
на Міжнародному конкурсі з журналістики

29 травня 2022 року у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся ХХ ювілейний Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», що входить до числа кращих конкурсів міжнародного рівня в Україні. Організатори – інформаційно-творче агентство «Юн-прес» – потужна когорта педагогів та вихованців столиці.

За 20 років учасниками Фестивалю стали представники 39 країн світу та усіх регіонів України. Цьогоріч педагогами Юн-пресу був організований новий формат для учасників Конкурсу – марафон «Прес-весняні зустрічі»: вебінари, майстер-класи, вітальні, консультації з членами журі. Протягом грудня-травня була організована 41 конференція з представниками медіа, кіноіндустрії, письменництва. З початком широкомасштабного вторгнення окупантів на територію України в організаторів Конкурсу з’явилась ідея нового проєкту – «Щоденники війни». Це історії дітей про власні переживання та відчуття, страхи і сподівання.

Тема ювілейного конкурсу 2022 року «Світ у новому форматі».

У боротьбі проти окупанта у кожного свій фронт і педагоги та вихованці позашкілля разом з професійними виданнями, редакціями, підтримкою медійних організацій тримають стрій та вносять свою маленьку крапельку у загальну перемогу.

Вихованці зразкового художнього колективу гуртка «Юний журналіст» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді шість років поспіль беруть участь та перемагають у конкурсі, випробовуючи власні сили у різних номінаціях. Цьогоріч колективу є чим похизуватися, адже майбутні журналісти мають значні перемоги.

Уже рік майбутні медійники плідно співпрацюють з редакцією обласної газети «Полтавська думка», мають особистий блог «Юний журналіст» та постійно поповнюють свої доробки новими текстами. Особливо актуальні – теми воєнного часу. Апробації статей юних журналістів уже стали зміцнілим проектом на офіційному сайті «Полтавської думки», протягом 2021-2022 року року вихованці активно долучалися до заходів, які організовували члени редакції газети.

Тому зворушливою, мотивуючою стала і перемога у Міжнародному конкурсі «Прес-весна на Дніпрових схилах» – почесне 1 місце в номінації «Голос нового покоління» отримав колектив редакції «Полтавської думки» за співпрацю зі зразковим художнім колективом гуртком «Юний журналіст».

Ірина Синягівська, керівник гуртка-методист, керівник зразкового художнього колективу «Юний журналіст» також посіла перше місце і вже учетверте стала переможницею в номінації для педагогів «Традиції та новаторство». Цього року керівник гуртка презентувала на конкурс розробку для педагогів «Позашкільна медіаосвіта в умовах війни».

Ірина Синягівська, керівник гуртка-методист, керівник зразкового художнього колективу «Юний журналіст» також посіла перше місце і вже учетверте стала переможницею в номінації для педагогів «Традиції та новаторство». Цього року керівник гуртка презентувала на конкурс розробку для педагогів «Позашкільна медіаосвіта в умовах війни».

Вихованці колективу також були високо оцінені професійними членами журі в номінації «Газета» та «Інтернет-журналістика», – нагороджені дипломами ІІ ступеня!

Вітаємо майбутніх журналістів з перемогами та продовжуємо плідно працювати разом з «Полтавською думкою» во ім’я перемоги та на благо розвитку України!