Реконструкцію аеропорту «Полтава» планують почати наступного року

Для реконструкції полтавського летовища потрібно близько 700 млн грн. Ці кошти можуть виділити з державного бюджету у 2022 році.

Реконструкцію аеропорту «Полтава» планують розпочати в першій половині 2022 року. Наразі завершують розроблення проєктно-кошторисної документації для реконструкції. Про це повідомив перший заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

«Думаю, що ми швидко це пройдемо, як з іншими регіональними аеропортами. Наприклад, у місті Херсон, де тільки місяць тому почалася реконструкція злітно-посадкової смуги. Уже наприкінці цього року вона буде готова», — сказав Тимошенко.

Також 22 жовтня під час сесії облради внесли зміни до програми розвитку КП «Аеропорт-Полтава». Голова Полтавської облради Олександр Біленький розповів, що рішення передбачає викуплення землі біля летовища для облаштування захисної лінії.

Пригадаємо, що обласна влада виділила 25 млн грн на розроблення проєктно-кошторисної документації реконструкції аеропорту. У 2022 році з держбюджету можуть виділити близько 700 млн грн для я проведення ремонтних робіт та закупівлі обладнання.

Інші новини
У СІЗО Полтави померла 20-річна дівчина, яка застрелила інструктора в тирі