Розширюй кордони свого плейліста

Музика – це куточок свободи кожного з нас. Щось особисте, що може розкрити сутність людини. Музика завжди була невід’ємною частиною життя. Наразі ми отримуємо це естетичне задоволення, користуючись різним платформами, додатками чи пабліками із великою кількістю підписників. У кожного є улюблені добірки пісень, упорядковані у списки відтворення (плейлісти), які постійно грають в навушниках, – так і формуються музичні смаки. Так а чому б не спробувати розширити кордони свого плейліста?

Українська музична індустрія достатньо широка і різнопланова. Хоча не всім знайомітакі виконавці, такі як: Океан Ельзи, Pianoбой, Бумбокс.
2013-2015 роки – це час, коли країна пережила складні дифузії, що в принципі непогано посприяло розвитку саме української музики. Тоді почали з’являтися нові платформи: YouTube Music, Spotify, Apple Music, які розширили звичні шляхи її прослуховування. Народились такі фестивалі як: Файне місто, Atlas Weekend…

Тобто нині достатньо можливостей для збільшення власного музичного репертуару. Від себе можу порадити не боятись експериментувати із жанрами і виконавцями. Бо музика – це наше натхнення!

Анна Зарудська