СБУ продовжує очищувати власні лави: затримано недоброчесного співробітника Служби

Служба безпеки України продовжує очищення власних лав: підрозділ внутрішньої безпеки викрив недоброчесного співробітника у Головному Управлінні СБУ в Києві та області. В результаті спільної спецоперації СБ України та ДБР його було затримано «на гарячому», – коли він отримав 30 тис. доларів як другий транш хабаря за «вирішення питання» в одному з кримінальних проваджень.

Як встановили співробітники СБУ, зловмисник вимагав від приватного підприємця 150 тис. доларів. За це обіцяв нібито повернути вилучене майно, яке слугувало доказовою базою в одному з проваджень, і «закрити справу». При цьому він не мав жодного стосунку до даного провадження, не міг вплинути на розслідування і насправді займався шахрайством.

Саме під час отримання «завдатку» зловмисника й затримали правоохоронці.

Наразі за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора йому повідомлено про підозру за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Вирішується питання щодо обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, як зазначив нещодавно в.о. Голови СБУ Василь Малюк, курс на очищення Служби – один з пріоритетів у діяльності СБУ.

«Іде самоочищення Служби. Це надзвичайно важливо, особливо під час війни. Тож робимо для цього все можливе. Ми сьогодні знаходимо всі ганебні явища в самій Службі, локалізуємо їх. Це відчуває весь особовий склад, про це знає керівництво держави, І, я сподіваюсь, народ України, це відчуває також», – підкреслив Василь Малюк у нещодавньому інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».