Тренди нового покоління

З появою Інтернету, та відповідно соціальних мереж життя людей стало більш відкритим та доступним. Хтось оприлюднює своє життя задля підтримки статусу та популярності, для когось це спосіб самореалізуватися, а дехто таким чином хизується своїми статками. Багато людей ставали і стають популярними, завдяки соцмережам. На сьогодні ця сфера діяльності стала стрімко розвиватися і набирати нових обертів. Досить багато критики можна почути в наші дні з приводу акаунтів різних користувачів. Часто вона може бути здоровою, а іноді викликана роздратуванням і заздрістю.

Кожного дня, гортаючи стрічку Інстаграму та Фейсбуку, можемо бачити як Анна Трінчер готується до виступу та що сьогодні на вечерю в сусідки Люди. Сучасна молодь та й не тільки звикли проводити весь вільний час в телефоні, фотографувати всі щасливі моменти та виставляти їх до себе на сторінку. Приходимо в кафе – фотографуємо їжу чи каву. Подорожуємо – робимо трильйон фото з різних ракурсів, щоб виставити це в стрічку Інстаграму.

З вище написаного можна зробити висновок,що сучасний світ – це життя напоказ. На сторінках у соцмережах ми публікуємо прикрашену версію свого життя , а не реальність. У кожного свої пріоритети та цінності, але замість того щоб створювати «ідеальне життя» в «Instagram» чи «Facebook» краще вдосконалювати свою реальність.

Вероніка Бакум