Виконком підтримав тимчасове обмеження руху на Героїв АТО попри протести

Люди виступають проти забудови на Героїв АТО, 81, перекрили дорогу та вимагають Олександра Мамая.

Анонсування мітингу відбулося вчора ввечері, з фейсбук сторінки Ганни Мельникової мешканці дізналися, що на засідання сьогоднішнього виконавчого комітету знову винесли питання про тимчасовий дозвіл на перекриття руху поблизу скандальної забудови. Це потрібно забудовнику для того, щоб поставити кран, який «не поміщається» на будівельний майданчик.

Люди зібралися під стіни міської ради з вимогою зняти питання з порядку денного. Близько 9:30 люди перекрили дорогу, пропускаючи лише карети швидкої допомоги.

Частина мітингувальників залишилася на вулиці, частина направилась в сесійну залу. На місці також і «мітингувальники» забудовника, які через деякий час кудись зникли.

О 10:30 через технічну несправність системи «допоки її не поладять», міський голова Мамай оголосив перерву та покинув зал під вигуки «Ганьба».

Поки триває «технічна перерва» люди намагалися знайти міського голову та членів виконкому. Станом на 10:52 – перерва все ще триває. Тролейбуси в центрі міста стоїть вже майже дві години.

12:00. Члени виконкому на чолі з Мамаєм зареєструвалися з другої спроби.

В ході голосування за одне із питань, міський голова попросив «всіх хто за зняття цього питання – не голосувати». На це, Вадим Ямщиков, який був присутній у залі попросив мера не нав’язувати свою думку членам виконавчого комітету. Ось як відповів міський голова:

Ти не член виконкому. Мовчи.

Олександр Федорович Мамай

За декілька хвилин, було розглянуто питання №12, що саме стосувалося тимчасового обмеження руху на Героїв АТО. Рішення, попри заклики громади не підтримувати питання, було прийнято.

Нагадаємо, ця ділянка наразі перебуває під арештом окружної прокуратури.

Після цього, члени виконкому розглянули наступні питання та зняли одне з питань з порядку денного. Міський голова Мамай оголосив завершення засідання та під вигуки «Ганьба!» покинув сесійну залу.

Інші новини
Зеленський нагородив полтавця орденом