У Полтаві недобросовісний ФОП ошукує незахищених пенсіонерів (ЗАПРОПОНОВАНА НОВИНА)

До нашої редакції надійшов лист полтавця Орловського Віталія Миколайовича – пенсіонер та колишній учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, який вирішив скористатися пільговою програмою з встановлення дверей, вікон та балконів.

Ця програма передбачає пільгу у 30% для пенсіонерів, тому Віталій Миколайович звернувся до відповідного підприємця ФОП Гордієнко Вадим Сергійович, який зареєстрований у Полтаві, по вулиці Половка, 66Б.

Полтавець в усній бесіді домовився з підприємцем про виготовлення і встановлення балконних конструкцій з ПВХ-профілю в балконні отвори мого помешкання, вимірювання яких було проведено одразу. У пенсіонера перевірили відповідне посвідчення та провели підписання угоди на суму 22 204 гривень.

Інформація про підприємця на сайті YouControl

Далі прийшов час 80% передплати у розмірі 17 700 гривень, яку Віталій Орловський оплатив з банківської картки. Після підписання «Договору», з ФОП Гордійко В.С. у помешканні пенсіонера проводився повторний контрольний замір балконних отворів – цього разу іншим співробітником.

Все йшло нормально аж до моменту перед доставкою конструкцій балкону, 2 листопада. Представник підприємця в ультимативній формі казав оплатити решту суми, аргументуючи це тим, що потрібно розрахуватися з водієм та монтажником:

Якщо сьогодні не заплатите, то доставка замовлення буде за Ваш рахунок.

повідомив співробітник підприємця

Пенсіонер погодився і заплатив решту, про що отримав чек. І тільки 4 листопада о 17:00 нарешті була виконана доставка конструкцій з ПВХ-профілю до оселі пенсіонера.

На моє запитання чому привезли так пізно, мені відповіли, що розвозили іншим замовникам по всій Полтаві і лише зараз черга надійшла до мене.

Співробітники не надали ніякого документу про прийом-передачу та комплектність виробу. Так само як і не проводи й перевірку на місці комплектності та розмірів доставлених конструкцій.

При цьому робітники не провели монтаж, повідомивши мене про чергу на монтаж балкону і просили зателефонувати в кінці наступного тижня.

Договір я підписував не прочитавши його змісту, а в ньому роботи з монтажу балкону не прописані, хоча й була усна домовленість в яку я повірив.

І це ще не все, пенсіонер перевірив комплектність та розміри виготовлених і доставлених конструкцій, в результаті чого виявилось наступне:

  • Висота виготовлених конструкцій не відповідає висоті балконного отвору (висота конструкції дорівнює 162 см, а висота отвору балкону 161 см, тобто конструкція не поміщається в балконному отворі за висотою).
  • Сумарна ширина конструкції балкону (дві рами) не відповідає ширині балконного отвору (сумарна ширина конструкції становить 308 + 6 см, а ширина балконного отвору 315 + ≈ 3÷4 см (для заходу за балконну переділку (стінку), тобто залишається не перекритою частина балконного отвору).
  • Глибина балконної конструкції (бічної рами) не відповідає глибині балконного отвору: глибина (бічна ширина) конструкції 110 + 6 см, а глибина (бічна ширина) балконного отвору 113 + 6 см, тобто залишається не перекритою частина балконного отвору).
  • Відсутній профіль з’єднувача двох балконних рам по ширині балкону.
  • Відсутній кутовий з’єднувач (під кутом 90 градусів) рам балкону.
  • Відсутній підставочний профіль.
  • Відсутній нижній бічний відлив.
  • Підвіконник по ширині балкону має ширину 15 см, а по глибині (бічний) − 10 см, що унеможливлює їх стиковку при монтажі.

У зв’язку з вище сказаним, виникають питання: чи має ФОП Гордійко В.С. достатню компетентність (фаховість) за напрямком своєї виробничої діяльності (виготовлення конструкцій із ПВХ-профілю) та чи має право на існування злочинний ФОП, діяльність якого ґрунтується на шахрайстві.

Також, пенсіонер додав, що більшість клієнтів цього підприємця – саме не захищені пенсіонери.

Автор: Орловський В.М.

Інші новини
На Полтавщині підтвердили ще 121 новий випадок COVID-19