У Полтаві обрали переможців «Бюджету Участі» 2021

Серед переможців – 49 проектів, які мають бути реалізовані вже в наступному році. Серед них – 5 великих, 17 – малих, 19 – мікропроектів та 8 проектів старостинських округів.

Так, у наступному році у Полтаві мають з’явитися реконструйована алея на Першотравневому проспекті, новий футбольний майданчик на вул. Навроцького, 13, дитячий майданчик у «Сонячному парку», новий парк по вул. Сакко, 109-115 та нова облаштована сцена для подій у Прирічковому парку.

Серед малих проектів виділимо перемогу проектів з капремонту пункту перетримки тварин на вул. Нижньомлинській, 33а, проекти по встановлення майданчику для вигулу домашніх тварин «Чотири лапи», футбольного майданчика на просп. Богдана Хмельницького та відновлення пішохідної зони по вул. Тунельній, 100.

Мікропроекти, які стали переможцями теж цікаві. Зокрема, буде реалізовано філософський форум, молодіжний фестиваль реклами, встановлення освітлення поблизу пам’ятника Панасу Мирному та декілька проектів із озеленення в різних куточках Полтави.

Повний перелік переможців можна знайти за цим посиланням.