У Полтаві презентували соціальний проект «Обличчя миру»

Презентація пройшла сьогодні, 6 грудня, саме в День Збройних сил України. Таку ініціативу реалізувало видання «Полтавська думка» спільно з партнерами.

Головна ідея проєкту – нагадати суспільству про воїнів, що вже понад 7 років захищають мир в Україні та подякувати їм за цей подвиг. З цією метою, на зупинках міста та бігбордах з’явилися фотографії українських солдатів з 25-тої окремої повітрянодесантної бригади Збройних Сил України.

Ключова мета – нагадати суспільству, що нас боронить не якась абстрактна українська армія, а конкретні люди із конкретними долями та життєвими історіями. Тому, що у кожного військового є своя історія – часом навіть драматична.

Головний редактор «Полтавської Думки» Ярослав Журавель

Усі фото були зроблені одним з авторів проекту та фотографом – Станіславом Пантелеєм під час поїздки до Авдіївки. Також, авторами втілення проекту «Обличчя миру» в Полтаві є журналістка Анастасія Мацько та головний редактор «Полтавської Думки» Ярослав Журавель.

Знаєте от є такі люди, які в теплій і мирній Полтаві заморилися від цієї війни. Ми хочемо вкотре їм нагадати їм, дякуючи кому в них є така можливість мирно втомлюватися від війни.

До презентації, яка відбулася на зупинці «Краєзнавчий музей» долучилося близько 30 людей, серед яких були активісти, депутати міської ради, ветерани та громада. Слово взяв також Тарас Лелюх, представник Руху Ветеранів України:

Хочу подякувати нашим побратимам, які досі боронять Україну, адже завдяки їм зараз в Полтаві мир. Я сподіваюсь, що наступний проект буде називатись «Обличчя перемоги», бо українцям потрібна саме перемога.

З словом виступив й заступник міського голови Ігор Петріченко:

Я дуже радий бути на такому заході і, на жаль, всі, мабуть, чули те інтерв’ю, які всі чули… Я хочу сказати, що це дійсно не війна США з Росією, це не війна якихось рептилоїдів з якимись незрозумілими істотами, це війна конкретно Росії проти України.

Ігор Петриченко

До слова також запросили й Юліана Матвійчука, який привітав усіх присутніх з Днем Збройних сил України та наголосив на важливості створення інформаційного супротиву. Він наголосив на тому, що такі проекти як «Обличчя Миру» є нагадуванням про те, що в нашій країні йде війна і про те, що в будь-який момент на захист нашої держави стануть десятки тисяч українців та українок.

Ініціатор проекту, «Полтавська думка» окрім самого проекту презентувала громаді спеціальні календарі, які планують роздати родинам учасників АТО. Також, головний редактор Ярослав Журавель анонсував, що такі календарі планують продавати, а всі зароблені кошти передати на потреби 25-ї повітрянодесантної бригади Збройних Сил України.

Свою думку щодо проекту «Обличчя Миру» висловили й пересічні полтавці:

Я вважаю, що такі проекти потрібні, тут нема про що говорити. Ми маємо пам’ятати, що є люди, які нас захищають.

В кінці презентації, головний редактор «Полтавської Думки» Ярослав Журавель висловив постійну підтримку воїнами, що захищають Україну та запрошував усіх охочих долучатися з ідеями та пропозиціями щодо подібних проектів.

Проект «Обличчя Миру» організовано виданням «Полтавська думка», спільно з Громадською спілкою «Координаційна рада громадських організацій учасників АТО», громадською спілкою «РУХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ», ГО «За Зміни», «КВП» та за сприяння міської влади в особі Ігоря Петриченка.