«Українські нацисти» або чому керівництво Полтави стало інструментом російської пропаганди?

Днями інтернет-видання «Kolo.News» помітило та написало про те, що в російському інформаційному просторі та зокрема в телеграм каналах країни агресора, “гуляє” відео на якому заступник міського голови Валерій Пархоменко розповідає про “українських нацистів”, які разом з німецькими солдатами палили і стріляли людей:

Поруч зі мною могли б іти діти чи внуки тих людей, яких знищили німецько-фашистські окупанти разом з українськими нацистами у 1943 році, коли радянська армія визволяла місто Полтаву… У стару школу у 1943 році активістів – вчителів, лікарів, агрономів зігнали у школу, закидали гранатами і спалили. Хто вискакував у вікна – тих розстрілювали. Німецько-фашистським окупантам допомагала місцеві нацисти, так звані поліцаї…

Валерій Пархоменко, заступник міського голови Полтави

Відео є тогорічним привітанням посадовця до Дня Перемоги. Проте вже сьогодні його активно використовує ворог пишучи, що начебто керівництво Полтави визнало геноцид населення українськими нацистами. Також через це російські засоби зв’язку пишуть, що на території України йде війна США та росії.

Нагадаємо, раніше міський голова міста Олександр Мамай теж потрапив в скандал через інтерв’ю проросійському телеканалу, де сказав, що в Україні йде “братовбивча війна” і насправді воюють дві іноземні держави – США та рф.