Українці. Найпотужніша нація світу

У зв’язку з сумними реаліями можна побачити наскільки українці об’єдналися і захищають державу від агресора. Чи завжди було так? Звісно. Відповідь очевидна, оскільки весь час наша держава боролася за свободу на своїй території, на жаль, не без втрат. Але кожного разу Україна перемагала та ставала все сильнішою та потужнішою разом зі своїм народом. Відбудовувалася, ставала на ноги з підтримкою та надією на краще. Та й сьогодні як би не було тяжко, але вже є переможною, є прикладом для всіх країн світу, разом зі своїм народом.

Держава не може існувати без людей та мови. Це найпотужніше поєднання та сила, якою вона користується. Саме зараз Україна показує свою єдність через допомогу військовим та їхнім сім’ям, хтось виготовляє сітки чи готує їжу для переселенців, хтось збирає речі та продукти харчування, хтось допомагає укріплювати позиції нашим захисникам, хтось виходить на мітинги за свободу та мир, наші найкращі захисники, медики, рятівники та всі українці такими маленькими, але дуже великими щирими, відданими кроками і вчинками прагнемо до миру та перемоги! Де б ви ще побачили сильніший та могутніший народ, а ніж українці? Мабуть, ніде.

Я дуже пишаюсь, тим що є маленькою частинкою мого народу, який завжди залишався собою і не піддавався впливу інших. Та сподіваюсь, що найскоріше перестануть над нашим небом літати ракети та їздити танки по нашій найродючішій землі, ми разом будемо відновлювати й відбудовувати заново країну та робити її ще краще! В єдності ми сила, Україна в нас одна!

Єлизавета Обуховська