Уряд запровадив нові карантинні обмеження

Тепер COVID-сертифікати мають перевіряти у громадських місцях, спортзалах та ресторанах і у «жовтій» та «помаранчевих» карантинних зонах. В разі, якщо людина ще не вакцинувалася, вона має показати сертифікат про одужання або негативний тест на коронавірус.

Таке оновлення Кабінет Міністрів України вніс у свою постанову № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» вчора, 24 листопада.

Також, тепер заклади культури, громадські заклади, спортзали, ресторани, що знаходяться в «жовтій», «помаранчевій» або «червоній» зоні карантину, зможуть працювати за умови вакцинації всього персоналу хоча б однією дозою або наявності негативного тесту чи сертифікату про одужання.

Аналогічне правило стосується прийому відвідувачів. Виходить, що без принаймні однієї дози вакцини, сертифікату про одужання чи негативний тест на коронавірус, людина не зможе відвідати будь-який із таких закладів.

Законної сили ці зміни набудуть після публікації оновленого документа.

Інші новини
Правоохоронці розслідуватимуть причину смерті 20-річної дівчини, яка померла в СІЗО