ВЕТЕРАНИ АТО/ООС ІНІЦІЮЮТЬ СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ, ЩОБ ВИСЛОВИТИ НЕДОВІРУ ОЛЕКСАНДРУ МАМАЮ

Про це стало сьогодні, 10 грудня після мітингу під стінами міськради.

Нагадаємо, люди вийшли на мирну акцію протесту «Мамай, окупанти нам не «брати»». Причиною мітингу стала скандальна заява міського голови Полтави Олександра Мамая про те, що в Україні йде братовбивча війна, а на її території воюють дві наддержави в обличчі США та Росії.

Про те, як відбувалися події під стінами міської ради ми писали тут.

Оскільки, міський голова попри свою обіцянку так і не прийшов на зустріч з ветеранами, ветерани АТО/ООС почали збирати депутатські підписи, щоб зібрати позачергову сесію міської ради.

Це потрібно для оголошення недовіри Олександру Мамаю, яка дозволить зняти його з посади міського голови. Про це заявив Тарас Лелюх – представник Руху ветеранів України.

Станом на 17 годину на своїй фейсбук сторінці він заявив, що вже знайдено 14 підписів депутатів. Цього достатньо для скликання позачергової сесії Полтавської міської ради. Тепер це звернення за 14 днів має підписати міський голова Мамай, висловлювання якого й стали причиною цього мітингу.

Тарас Лелюх також повідомив, що розглядається варіант з тим, що міський голова проігнорує звернення та не стане підписувати скликання сесії, право про скликання переходить секретарю міської ради Андрію Карпову, в якого буде 10 днів для прийняття рішення про скликання сесії.