Виступ Зеленського: ключові тези про які оговорив Президент

Володимир Зеленський виступав у Верховній Раді, де доповів про внутрішнє та зовнішнє становище України та анонсував низку нових законопроектів. Про що говорив президент Володимир Зеленський?

Подвійне громадянство: президент анонсував законопроєкт, що дозволить мати подвійне громадянство для тих українців, які проживають в інших країнах.

Зарплати: Володимир Зеленський анонсував підвищення зарплат для лікарів з 1 січня 2022 року до 20 тисяч гривень. Також, президент сказав, що з наступного року будуть доплати до пенсій для людей віком від 75-80 років.

Економічний паспорт українця: Це законопроект, відповідно до якого на рахунках дітей будуть нараховувати кошти від використання та видобутку надр. Його мають внести до 10 грудня.

Квартири для ветеранів війни на Донбасі: Президент пообіцяв, що черга на квартири для ветеранів війни на Донбасі закриється у 2022 році.

Будівництво: Володимир Зеленський заявив, що держава планує реконструювати 48 обласних лікарень та 24 реабілітаційних центрів. Також, президент відзвітував про 13 тисяч кілометрів доріг, що вже побудовані, ще 15 тисяч км доріг та 810 мостів побудують в наступні 2 роки.

Кредити: Президент анонсував «Українську мрію», проект, який передбачає, що кожен громадянин, який справно платить податки матиме змогу отримати кредит у 5% для придбання нерухомості, електромобіля, здобуття освіти чи зміни професії.

Проект з термомодернізації: З 2022 року Володимир Зеленський пообіцяв масштабну програму з утеплення будинків, шкіл та лікарень.

Нова національна авіакомпанія: Президент сказав про створення національного українського авіаперевізника — Ukrainian National Airlines. Як сказав Зеленський перші рейси мають бути вже у 2022 році, до 2025 року — має бути сформований флот авіакомпанії.

Повний виступ можна переглянути за цим посиланням.