Як на мене впливають стереотипи старшого покоління

І ось це сталося! Найстрашніше, що могло лишень статися! Щоправда, моя бабуся так не вважає. Та і загалом, вимкнення електроенергії – це не найстрашніше, що з нею траплялося. Колись же їй доводилося йти далеким неасфальтованим шляхом, аби дійти до роботи. Частина його пролягала через залізничні колії. Там часто стояли вагони. І доводилося проходити під ними. Частіше усього потяги були нерухомі. Але ж одного разу потяг (несподівано для бабусі!) рушив. Ще й до усіх обставин була вона у махровій кофтині. Та зачепилася за одну деталь вагона. Мою бабусю декілька метрів протягнуло по шпалах. Аж поки потяг не зупинився.

Після цієї розповіді я запитала, чи не хоче вона написати мемуари. Адже знаю, що з нею траплялося багато схожих випадків. Вона ж лише відмахнулася, і мовила, що застара для таких речей. Хоча їй лише 63!

Потім я збігала до шафи, по свічки. І дістала навіть ті, що на батарейках. Спитала у бабусі, що можна поробити поки немає світла. Вона сказала, що наше покоління, певне, вже й не може без світла та інтернету. Та й узагалі через нього часто світу білого не бачимо. Тут я, як і завжди, починаю наводити аргументи. Бо ж я в інтернеті можу знайти потрібну інформацію. Також поспілкуватися з подругою з іншої країни. Так там ще і книжку почитати можна! Це може стати простором для саморозвитку та реалізації!

Електроенергію ще не увімкнули.

Проте бабуся не погоджується. Вона – прихильниця паперових книжок. Зараз бабуся вважає інтернет не найліпшою частиною нашого життя. Себто там багато і негативу, який пливає на нас. Хоча з цим я згодна.

У будь якому разі важливим лишається те, що ми завжди можемо знайти компроміс. І завжди важливо порозумітися. Поважати думку старшого покоління.

Тож, розвінчуйте застарілі стереотипи. І завжди намагайтесь знайти спільну мову.

Гречана Богдана, зразковий художній колектив гурток «Юний журналіст» Полтавського ОЦЕВУМ