Яка ціна у грошей

Що таке гроші ? Для когось це життя, для когось просто папір, для когось спосіб виживання. 

Можу здатись меркантильною, але зараз гроші – це все: їжа, лікування, проживання, навчання, одяг, подорожі, подарунки. Куди б ти не пішов, щоб не зробив – крізь потрібно заплатити. Багато хто говорить, що важливіше здоров‘я немає нічого! Важко не погодитись, але навіть залишатися здоровим коштує чимало. 

Я часто замислююсь: яким би був наш світ без таких цінних паперів? Кращим чи гіршим? Приходиш до магазину, береш продукти, приїздиш на заправку, заливаєш бензин, їдеш з родиною на пікнік, – безкоштовно. Всі працюють, роблять свій трудовий внесок у світ. 

Коли ми були дітьми, то не розуміли ціни грошей. Ми просто говорили батькам: «Купи це, хочу», і часто отримували бажане, а іноді чули й відмову: «Це дорого!». І ми не розуміли – як це? Мама ж ходить на роботу, отримує зарплатню і не може купити мені ляльку ?

Досить прослідкувати за життям українських блогерів, які у 18-25 років, у досить ранньому віці, мають дуже круті автівки, будинки, одяг, літають на відпочинок і ми наче розуміємо, що вони досягли цього самі, але вони не працюють, як наші батьки, по 10 годин, а танцюють перед камерою і знімають відео, отримуючи на цьому мільйони. Звичайно, ви можете заперечувати, що блогерство це також нелегка робота, це постійна робота без вихідних! Порівняємо блогера з роботою прибиральниці: тому, чому не навчають у закладах вищої освіти, прибирати складніше і довше ніж зняти відео в Тік Ток, а от різниця в достатку розміром декілька нулів після числа. 

З одним погоджуюсь точно – за гроші не купити почуття ! Справжнього почуття! Не сперечаюсь, багатьох таке влаштовує, але я вважаю, що тоді життя проведене марно, навіть скоріше – існування. Свобода відкриває перед собою купу перспектив, а залежність зачиняє всі двері…

Тож, завжди розраховуйте тільки на себе, все вийде, якщо чітко прямувати до мети, і коли ви досягнете її – гроші самі прийдуть до вас!

Діана Коцюба