Життя у світі без правил

Кожен із нас хоча б раз в житті думав як це жити в світі, де немає ні правил, ні обмежень, де кожен може робити все що захоче без всіляких наслідків і проблем. Звучить дуже солодко та безтурботно, але чи дійсно це насправді?

Світ буквально складається з правил. У кожному суспільстві є свої загальноприйняті норми, яких люди повинні дотримуватися. Загалом ці правила започатковані самими ж людьми для організації нормального функціонування суспільства.
У кожної медалі є дві сторони.

Усі люди різні, кожен унікальний, тому декому можуть не подобатись або не підходити деякі правила, звісно, ця людина буде старатися їх не дотримуватися, і в якомусь сенсі буде права. Всі ми люди, всі ми час від часу порушуємо, порушуємо ці правила, іноді створюємо нові або замінюємо старі на новоспечені. Система правил, за якою живе суспільство, не ідеальна, в ній є свої недоліки, а в людей – свої особливості і характер, суспільство постійно змінюється. Тому ми самі постійно змінюємо і вдосконалюємо ці правила, щоб по відношенню до всіх вони були більш підходящими і толерантними, щоб всі були рівноправні і відчували себе комфортно у соціумі. Але жити в світі, де немає жодних обмежень – нереально.

Світ, де взагалі немає ніяких правил – це хаос і беззаконня, де люди не живуть, а виживають, бо кожен безкарно і безвідповідально робить все, що захоче. Такий світ і люди в ньому довго не виживуть.

Тож правила – це основа на якій тримається суспільство. Ми постійно змінюємо, вдосконалюємо деякі з них, чим і підлаштовуємо під сучасне суспільство.

Анна Бутко